Odborná montáž a servis rekuperačních jednotek

Jsme skupina autorizovaných techniků, která provádí odbornou montáž/instalaci rekuperačních jednotek. Garantujeme celkovou špičkovou realizaci provedeni se zárukou a následným pravidelným servisem. V oblasti rekuperačních jednotek a to především jejich instalací a servisem se zabýváme cca. 15 let. Z vlastní  zkušenosti víme, že neodborný zásah či instalace může značnou měrou ovlivnit funkčnost a hlavně slíbené parametry a výkon rekuperační jednotky. Neváhejte se na nás obrátit s čímkoliv ohledně rekuperace. Jsme  připravený Vám podat pomocnou ruku a třeba jen poradit. Neriskujte s Vaším domem a svěřte montáž, nebo následný pravidelný servis skutečným profesionálům v daném oboru…Rozhodně se Vám tato investice vyplatí.

 rekuperace-cermak-rekupoint rekuperace-cermak-rekupoint2

Pokud chceme bezproblémový chod rekuperačních jednotek, pak je důležité provádět pravidelnou údržbu/kontrolu celého rekuperačního systému. Opět doporučujeme návštěvu odborně proškoleného technika, který vše přímo na místě prověří a je seznámen s konkretním systémem rekuperace u Vás doma.

Rekuperační jednotky stejně jako Vše ostatní potřebují pravidelný servis/kontrolu. Neriskujte nekvalitní provedení zásahu od neproškolených lidí v daném oboru a v daných rekuperacích. Riskujete ztrátu záruky  a také znehodnocení celého rekuperačnícho systému. Firma Čermák Vám ve všech oblastech dokáže podat pomocnou ruku a celé dílo předáme a servisujeme podle předepsaných podmínek od daných firem. Naši technici podstupují pravidelná školení ohledně servisních zásahů a montáží rekuperace Brink, rekuperace Paul a  rekuperace Zehnder.

 

 

Comments are closed